• Detail firmy

Ing. Pavel Ševčík

Základní popis

Zabývám se výrobou kominických strojků, kartáčů, lanových sluníček a doplňků. Nabízíme drátěné nástavce, litinové rošty, sklolaminátové nástavce.

Adresa

Olešná 17
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40410064
DIČ:  CZ6103191963
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  2
Roční obrat:  1500000

Výrobky, činnosti

Kovové výrobky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 415 724
E-mail: termopen@termopen.cz
WWW: www.termopen.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Ševčík - Majitel

Mobil: +420 602 770 850
Další firmy v oboru

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

Karel Boček - zámečnictví, pasířství

Zabýváme se zámečnickou výrobou a pasířstvím. Vyrábíme zábradlí, schodiště, litinové podstavce, interiérové prvky apod. Provádíme svařování a v kooperaci povrchové úpravy. Nabízíme sériovou výrobu.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.