• Detail firmy

Ing. Pavel Rieger

Základní popis

German to Czech translation, web and software localization. You can send your demands in 40 file formats, inclusive the graphical formats and DTP.

Adresa

Na Průhonu 285/7
353 01 Úšovice

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73681784
DIČ:  CZ7809161811
Rok založení:  2005
  • Služby

Výrobky, činnosti

Překlady grafických podkladů (DTP)

Ve formátech Adobe (mj. Photoshop, InDesign, Illustrator, Acrobat Pro, Dreamweaver) a dále QuarkXPress, FrameMaker, Interleaf/Quicksilver, PageMaker.

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Rieger - Majitel

Mobil: +420 775 169 791
E-mail: preklady-nemcina@pavelrieger.cz
WWW: www.pavelrieger.cz
Další firmy v oboru

STUDIO MANIX Paweł Rydzewski

Naše agentura se zabývá při výkonu reklamy, pomůcky, reklamní oděvy, pracovní oděvy, tištěný kanceláři, hlavičkový papír, nabídek složek, vizitky a letáky. Poskytli jsme naše společnosti služeb poskytovaných z výroby a konče s instalací. My charakterizovat profesionalitu, přesnost a spolehlivost. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.

RUBKOVÁ ŠÁRKA Ing. arch.

Nabízím profesionální překlady anglických textů, tlumočení angličtiny, jazykové korektury textů, jazykové lokalizace, externí konzultace pro fondy EU a také externí konzultace pro zahraniční firmy.

Bridges, s.r.o.

Zaměřujeme se na výuku angličtiny a ostatních světových jazyků především formou individuálních a firemních kurzů. Zajišťujeme kurzy jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny. Nabízíme individuální přístup a připravíme Vám kurz šitý na míru, tak aby co nejlépe vyhovoval Vašim požadavkům a vedl co nejrychleji k cíli kterého chcete dosáhnout. Nabízíme překlady a tlumočení.