• Detail firmy

Ing. Pavel Průcha, s.r.o.

Základní popis

Firma nabízí vedení účetnictví, daňové evidence a zpracování mezd včetně vyhotovení příslušných daňových přiznání pro podnikatele, firmy, obce.

Adresa

Jiráskova 1130/4
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28210263

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Firma nabízí vedení účetnictví, daňové evidence a zpracování mezd včetně vyhotovení příslušných daňových přiznání pro podnikatele, firmy, obce.

Kontaktní údaje

E-mail: info@prucha.info

Kontaktní osoba

Pavel Ing. Průcha - Majitel

Telefon: +420 313 120 031
Mobil: +420 777 183 655
E-mail: info@prucha.info
Další firmy v oboru

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.

FINEKON SERVIS s.r.o.

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti účetnictví, mezd a personalistiky včetně daňového poradenství. Našim zákazníkům nabízíme zastupování na úřadech. Působíme především v regionech: Praha, Mělník, Neratovice, Kralupy nad Vltavou, Kladno, Roudnice.

DCI Power, spol. s r.o.

Společnost se řadí mezi přední tuzemské firmy, které se zaměřují na poskytování účetnictví, celních deklaračních služeb a zajišťuje i vykazování údajů o pohybu zboží mezi ČR a ostatními členskými státy EU (tzv. Intrastat). K tomu poskytujeme také celní poradenství. Poslední typ služeb, které nabízíme je vedení daňové evidence a firemního účetnictví.