• Detail firmy

Ing. Pavel Perner

Základní popis

Nabídka laserového gravírování skla, kovu, plastu, dřeva a dalších materiálů. Výroba strojních štítků a ovládacích panelů. Výroba razítek.

Adresa

Chrastavská 327/23
460 01 Liberec I - Staré Město

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87272971
DIČ:  CZ8204022596

Výrobky, činnosti

Nabídka CO2 laserového gravírování skla, kovu

Kontaktní údaje

E-mail: info@pplaser.cz
WWW: www.pplaser.cz

Kontaktní osoba

Ing Pavel Perner - Majitel

Telefon: 605 213 339
E-mail: info@pplaser.cz
Další firmy v oboru

LAMA STONE s.r.o.

Specializujeme se na laserové gravírování a řezání organických materiálů. Realizujeme gravírování do dřeva, laserové gravírování kovů, laserové gravírování plastů, laserové gravírování kůže, řezání papíru laserem a gravírování skla laserem. Zabezpečujeme 3D obrábění laserem v kusové nebo sériové výrobě.

GALBIS Systemy Znakowania Odzieży

Specializujeme se na výrobu oděvů etiket. Speciální inovativní způsob tisku umožňuje výrobu etiket v plné barvě na polyesterových materiálů (pásky satén). Máme také tisknout tradiční metody: Horký razítka, sítotisk a zlacením. Značení je naše vášeň! Zveme vás ke spolupráci.

STANPLEX Sp. z o. o.

Zabýváme se zpracováním plastů, speciálně se zaměřujeme na plexiskla, polystyrén a PMMA. Dodáváme plastové desky ve stanovených formátech zákazníkem. V našem sortimentu hotových výrobků nabízíme např. interiérové prvky pro obchody, výrobky pro vnější a vnitřní reklamu, informační tabule, aj. Nabízíme služby v oblasti gravírování, ohýbání, řezání laserem, frézování, lepení a mnoho dalšího.