• Detail firmy

Ing. Pavel Kopecký

Základní popis

Revize vyhrazených elektrických zařízení bez omezení napětí včetně prostředí s nebezpečím výbuchu. Projektování a dokumentace elektrických zařízení.

Adresa

Lidická 1600
258 01 Vlašim

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12574244
DIČ:  CZ430122041

Výrobky, činnosti

Montáž elektrotechnických dílů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 349 075
E-mail: kopecky@ipk.cz
WWW: ipk.cz

Kontaktní osoba

ing. Pavel Kopecký - Majitel

Další firmy v oboru

PROGEKA v.o.s.

Projekční a geodetická kancelář Progeka v.o.s. vznikla v roce 1993. Jsme kvalifikovanou firmou podnikatelským oprávněním v oboru zeměměřičství. Zajišťujeme geodetické práce pro stavební účely - geometrické plány, vytýčení a rozdělení pozemku, vyznačení budov, měření pomocí GPS, výškopisy, polohopisy apod. Kompletní informace o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich stránkách.

INGMAR, spol. s r.o.

Specializujeme se na projekci, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, opláštění budov a skládaných plášťů. Zhotovujeme i ocelové konstrukce pro využití jako anténní nosiče. Provádíme výchozí i pravidelné revize ocelových konstrukcí. V rámci stavebního zámečnictví nabízíme výrobu kovových bran, vrat, zábradlí, schodišť a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní projekční činnost ocelových konstrukcí.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.