• Detail firmy

Ing. Pavel KEPRTA

Základní popis

Provádíme veškeré geodetické práce: geometrické plány (rozdělení pozemku, vyznačení budovy i rozestavěné, věcné břemeno) a vytyčování hranic. Dále podklady pro projekty, zaměření skutečného stavu objektů a sítí pro kolaudaci, prohlášení vlastníka.

Adresa

Na ostrohu 1791/41
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15906531

Výrobky, činnosti

Geodetické práce

- geometrické plány (rozdělení pozemku, vyznačení budovy i rozestavěné, věcné břemeno) a vytyčování hranic

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 324 690
Mobil: +420 777 562 610
E-mail: geodet@pozemky.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Keprta - Majitel

Další firmy v oboru

GEOLES s.r.o.

Geodetická firma specializovaná na geodetické služby v katastru nemovitostí a inženýrské geodézii. Geometrické plány, vytyčování hranic pozemků a staveb, označení hranic v terénu, dokumentace provedení stavby, účelové mapy, poradenská činnost.

BNGEO, s.r.o.

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení a převody pozemků nebo pro zápis staveb a věcných břemen do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčení vlastnických hranic včetně právních služeb. Zaměřujeme výškopisné a polohopisné plány jako podklad pro projekt. Vytyčujeme stavby a zaměřujeme jejich skutečné provedení.

Miloslav Toušek GEO - MT

Činnost naší firmy je zaměřena na geodetické práce v regionu jižní Čechy. V rámci geodetického servisu zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, zaměření staveb, geometrické plány, polohopisné a výškopisné plány, podklady pro projekty apod. Součástí poskytovaných služeb je poradenství. Disponujeme totální stanicí a GPS od firmy TRIMBLE, v kanceláři pracujeme s programy GROMA a MICROSTATION.