• Detail firmy

Ing. Pavel Jindra

Základní popis

Dovážíme a distribuujeme nejen terénní a off-road doplňky, doplňky pro SUV (4x4) a užitkové vozy. Provozujeme e-shop ve kterém najdete ochranné rámy, stupačky, kryty podvozků, přídavná světla, litá kola, pneumatiky, autobaterie, hasicí přístroje.

Adresa

Dobronická 1257
148 00 Praha 4 - Kunratice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13812980
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provozujeme e-shop ve kterém najdete

ochranné rámy,stupačky,kryty podvozků,přídavná světla,litá kola,pneumatiky,autobaterie,hasicí přístroje.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 541 323
E-mail: info@off-road-tuning.cz
WWW: www.off-road-tuning.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Jindra - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.