• Detail firmy

Ing. Pavel Jedlík

Základní popis

Firma se zabývá montážemi plastových oken a dveří. Praxe v oboru od roku 2006, zůčastnili jsme se na revitalizacích desítek panelových domů v našem regionu.

Adresa

Sluneční 978/15
312 00 Plzeň 4 - Lobzy

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64401961
DIČ:  CZ6301270162
Rok založení:  1995
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Montáže oken

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 413 972
E-mail: credo2000@volny.cz
E-mail: credo2000@mybox.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Jedlík - Majitel

Další firmy v oboru

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ Josef Toman

Zabýváme se zakázkovou výrobou dveří, oken, schodišť a nábytku z masivu i lamina. Samozřejmostí je použití ABS hran. Dále se zabýváme výrobou vestavěných skříní s použitím kvalitní pojezdové mechaniky pro posuvné dveře. Provádíme i jiné truhlářské práce dle dohody. Garantujeme kvalitně odvedenou práci a rychlé dodací termíny. Nabízíme odbornou pomoc a především zajímavé ceny! Kontaktujte nás.

TRUHLÁŘSTVÍ Pavel Aubrecht

Truhlářství Volduchy nabízí zakázkovou výrobu z masivu. Vyrábíme nábytek, špaletová okna, dveře, obložky a mnoho dalšího dle přání a požadavků zákazníka. Zabýváme se rovněž renovacemi historických oken.