• Detail firmy

Ing. Pavel Hlava

Základní popis

Nabízíme služby v oblasti kovovýroby a stavebního zámečnictví. Vyrábíme nerezové konstrukce, schodiště a zábradlí na zakázku.

Adresa

Kročehlavská 240
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61085073

Výrobky, činnosti

kovovýroba

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Hlava - Majitel

Mobil: +420 608 873 072
E-mail: ferra.hlava@seznam.cz
WWW: www.ferra-hlava.cz
Další firmy v oboru

Karel Váchal - ZPRACOVÁNÍ NEREZU

Nabízíme kompletní služby v oblasti kovovýroby. Zpracováváme nerezovou ocel a v případě zájmu si můžete vybrat také zpracování oceli a barevných kovů. Vyrábíme například zábradlí, madla, výkladce, brány, ploty, schodiště, interiérové doplňky atd. Jestliže si nevyberete z nabídky, rádi pro Vás produkt vytvoříme na míru.

J+B Konstrukce s.r.o.

Nabízíme služby stavebního zámečnictví. Vyrábíme vinuté trubky pro předpjatý beton a mostní konstrukce o různých průměrech. Dodáváme kovové kabelové průchody a kabelovody Sandrik. Na zakázku jsme schopni vyrobit kovové konstrukce, kovové palety, kovové brány, kovové pojízdné brány, kovové schodiště, kovové zábradlí aj. Vše na základě Vámi dodaných specifikací.

Jiří Chadima

Provádíme stavební zámečnictví, a potápěčské práce. Zabýváme se výrobou vrat, samonosných bran s pojezdem, otočných bran včetně pohonu, kovových konstrukcí, interiérového a exteriérového schodiště,regály Poskytujeme zámečnické práce na zakázku. Spokojenost našich zákazníků je našim cílem, proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Jsme držiteli certifikátu prověřené společnosti.