• Detail firmy

Ing. Pavel Himler

Základní popis

Provádíme projekty rodinných domů, rekreačních staveb a bytů. Nabízíme stavební dozor, odborné vedení a organizaci provedení staveb, inženýrské služby

Adresa

Zátiší 754
735 31 Bohumín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64595218

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 979 415
E-mail: himler@superprojekt.cz
WWW: www.superprojekt.cz
Další firmy v oboru

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

ASMAR, a.s.

Poskytujeme služby pro průmyslové podniky a kompletaci investičních celků. Zajišťujeme projektovou dokumentaci ve spolupráci s některou z partnerských organizací, dodávku a montáž, uvedení do provozu, odzkoušení a zaškolení a také následný servis.

TAURID Ostrava s.r.o.

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti řízení výrobních procesů, které zajišťujeme pro zákazníky po celém světě. Služby poskytujeme komplexně, od projekční činnosti, přes vývoj softwarových modulů, dodávky a výrobu, až po záruční i pozáruční servis.