• Detail firmy

Ing. Pavel Dyrčík

Základní popis

Výroba, renovace a prodej profesionální diamantové techniky zn. Wopexim a zn. ND: řezací a brusné kotouče, řezací lana, vrtací korunky, stolové řezací pily a řezače spár. Prodej lehké stavební techniky: lešení, kladkostroje, střešní výtahy.

Adresa

Komorní Lhotka 307
739 53 Komorní Lhotka

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60289627

Výrobky, činnosti

Výroba, a prodej profesionální diamantové techniky

Kontaktní osoba

i Pavel Dyrčík - Jednatel

Mobil: 776 713 628
E-mail: paveldyrcik@seznam.cz
WWW: www.wopexim.cz
Další firmy v oboru

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o., velkoobchod nářadím, nástroji a stroji, byla založena v roce 1991. Naše nabídka: nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, elektrické ruční nářadí a obráběcí stroje. Největší sklad v ČR.

F.M.T. Group s.r.o.

Výkup, prodej a modernizace použitých obráběcích a tvářecích strojů: vodorovné vyvrtávačky (horizontky), karusely, CNC obráběcí centra, brusky, frézky, soustruhy, lisy, tabulové a profilové nůžky, ohýbačky, zakružovačky, vrtačky, obrážečky, vysekávací stroje, pálicí stroje, lasery, drátové řezačky, stroje na ozubení, válcovačky závitů, hoblovky, pily na kov a další.

Ing. Jiří Zůbek - prodej klempířských strojů a zařízení firmy

Specializujeme se na prodej klempířských strojů a zařízení od firmy Bří Švarcové. Tyto stroje vynikají originální a jednoduchou konstrukcí s mnoha technickými řešeními. Dodáváme modulární ohýbačky, zařízení na odvíjení svitků, zařízení na výrobu okapových žlabů a svodových rour, obrubovací stroje, návalkové stroje a kompletní příslušenství.