• Detail firmy

Ing. Pavel Dohnal

Základní popis

Ať už se jedná o registraci do katalogů nebo návrh a správu PPC reklamní kampaně, vše provádí náš tým zkušených specialistů na míru každému zákazníkovi. Registrace do katalogů provádíme ručně, nepoužíváme žádné roboty.

Adresa

Sládkova 4569/54
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75568560
  • Služby

Výrobky, činnosti

SEO

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače.

Kontaktní údaje

WWW: www.seo.almoneda.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Dohnal - Generální ředitel

Telefon: 608 758 564
E-mail: seo.kvalitne@seznam.cz
Další firmy v oboru

Reklama STYL - Ladislav Plaček

Grafické práce, loga, etikety, web, tisk, bannery, billboardy, letáky, katalogy, polepy, signmaking, cedule, foto, film, clip - vše pro reklamu nejen v Jihlavě a ušité Vám na míru.

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.