• Detail firmy

Ing. Pavel Chovanec

Základní popis

Elektrikář - elektroinstalační a elektromontážní práce, zhotovení a oprava elektro rozvodů, světel, vypínačů, zásuvek na novostavbě, při rekonstrukci, přístavbě.

Adresa

Jízdárenská 590
664 62 Hrušovany u Brna

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88034429

Výrobky, činnosti

elektroinstalační a elektromontážní práce

Kontaktní údaje

E-mail: pavelch99@gmail.com
WWW: www.elektro-chovanec.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Chovanec - Majitel

Mobil: +420 602 556 310
E-mail: pavelch99@gmail.com
Další firmy v oboru

ENERGOCONTROL s.r.o.

Specializujeme se na úsporná opatření v energetice, LED osvětlení průmyslových hal, veřejné LED osvětlení, dodávku a montáž VN transformátorů, výrobu rozvaděčů, kompenzaci účiníku i pro NN odběratele, elektro práce, termovizní měření, měření dataloggerem, návrhy úspor, projekční činnost. Zajišťujeme stálou službu externího energetika. Provádíme stavební práce: trafostanice, přístavby hal...

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.