• Detail firmy

Ing. Otakar Hackl

Základní popis

Měříme hluk, dozvuk, srozumitelnost, vzduchová neprůzvučnost,kročejová neprůzvučnost, autorizace dle z.258/2000 Sb. - akustika, měření hluku. Řešíme hlukové studie, odhlučnění, akustické úpravy, hlukové mapování, monitoring, hlukový audit.

Adresa

Hořovského 403/10
163 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12605751

Výrobky, činnosti

Měříme hluk, dozvuk, srozumitelnost, vzduchová nep

Měříme hluk, dozvuk, srozumitelnost, vzduchová neprůzvučnost kročejová neprůzvučnost, autorizace dle z.258/2000 Sb. - akustika, měření hluku. Řešíme h

Kontaktní údaje

Telefon: 235 315 094
E-mail: ac@akustickecentrum.cz
WWW: www.akustickecentrum.cz

Kontaktní osoba

Otakar Hackl - Jednatel

Mobil: 603 266 040
Další firmy v oboru

CALIBRA CZ, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme váhy a vážící systémy. Dodáváme průmyslové, paletové, poštovní, silniční, tenzometrické, nájezdové, počítací a mostní váhy. Zajišťujeme výrobu a prodej balicí techniky, plnících stanic velkoobjemových vaků, vah na plnění PB lahví nebo na vážení sudů s pivem. Specializujeme se na opravy vah sériové výroby Tonava.

BLUE PANTHER s.r.o.

Nabízíme široký sortiment měřicích a kalibračních přístrojů. Poskytujeme záruční a pozáruční servis, zajišťujeme odborná školení a tréninky k využití měřicích přístrojů.

GZ Metal s.r.o.

Zabýváme se zpracováním drahých kovů a slitin. Věnujeme se výkupu a prodeji investičního zlata a stříbra. Nakládáme s materiály s obsahem drahých kovů a přepracováváme materiál. Odkupujeme elektronický materiál.