• Detail firmy

Ing. Ondřej Pasch

Základní popis

Provádíme portálová řešení pro malé i velké společnosti a komplexní řešení interních informačních systémů včetně školení.

Adresa

Ježkova 239/5
638 00 Brno - Lesná

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75754835

Výrobky, činnosti

Provádíme portálová řešení pro malé i velké spol.

komplexní řešení interních informačních systémů včetně školení

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 361 424
E-mail: pasch@seznam.cz
WWW: www.portaly.biz

Kontaktní osoba

Ondřej Pasch - Majitel

Další firmy v oboru

Ing. Jaroslav Černý - POTOS

Zabýváme se školením a inženýrsko-technickou činností v oblasti ICT. Poskytujeme odborné konzultace, analýzy možnosti nasazení moderních technologií do malých firem a domácích sítí.

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.

KELOC CS , s.r.o.

Specializujeme se na komplexní řešení ekonomického informačního systému. Dodáváme ekonomický software pro malé, střední i velké firmy. Nabízíme i jednotlivé moduly pro konkrétní potřeby Vašeho podnikání. Nabízíme účetní program pro malé firmy, oborově neutrální balíčky či speciální oborové balíčky. Pro Vaše zaměstnance i školení firemního software. Poskytujeme servis účetního softwaru.