• Detail firmy

Ing. Ondřej Kymla

Základní popis

Zajišťuji grafické a kresličské práce a tvorbu www stránek.

Adresa

Přístavní 549
765 02 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75652005

Výrobky, činnosti

Zajišťuji grafické a kresličské práce

Zajišťuji grafické a kresličské práce a tvorbu www stránek.

Kontaktní údaje

Mobil: 777 569 536
E-mail: o.kymla@okart.cz
WWW: www.okart.cz
Další firmy v oboru

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

Profi-Seo s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti tvorby prezentací a elektronických obchodů, disponujeme dlouholetými zkušenostmi. Připravíme pro Vás webovou prezentaci, která bude oporou Vašemu podnikání a pomůže Vám zvýšit zisk či získat nové zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit. Naši specialisté jsou tu pro Vás, aby Vás bylo opravdu vidět.

SOS print s.r.o.

Ofsetová tiskárna vyrábí firemní tiskoviny, plakáty, prospekty, pohlednice, kalendáře a mnoho jiného. Zajišťujeme grafické návrhy tiskovin a fotografické práce. Provádíme falcování, knihařské vazby, kašírování, polepování, výseky, slepotisk, číslování, perforace apod. V kooperaci nabízíme možnost laminování, UV či dispersní lakování, vázaní publikací a brožur vazbou V8 a V8a, výrobu šanonů.