• Detail firmy

Ing. Ondřej Kocourek - O.K.- PROJEKT

Základní popis

Nabízíme architektonické návrhy, projekty, včetně vyřízení a dokumentace pro územní rozhodnutí, stavební povolení. PC zpracování, vizualizace.

Adresa

Podolská 90/5
147 00 Praha 4 - Podolí

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12578983
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Nabízíme architektonické návrhy, projekty, včetně vyřízení a dokumentace pro územní rozhodnutí, stavební povolení. PC zpracování, vizualizace.

Kontaktní údaje

Fax: 241 432 929
E-mail: okaboprojekt@volny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ondřej Ing. Kocourek - Majitel

Mobil: 603 357 756
Další firmy v oboru

PROJEKTIVA CZ s.r.o.

Nabízíme zpracování projektové dokumentace vytápění a větrání zejména pro pasivní rodinné domy. Zajišťujeme vydání průkazyů energetické náročnosti budov a výpočet tepelných ztrát.

ASTRA Lighting s.r.o.

Nabízíme svítidla a osvětlovací systémy pro interiéry a exteriéry. Realizujeme projekty osvětlení, poskytujeme světelně technické výpočty, zpracujeme návrhy řídicího systému osvětlení, vizualizaci osvětlovaných prostorů či měření umělého osvětlení.

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.