• Detail firmy

Ing. Nicola Šimonová

Základní popis

Koru - poradna osobního rozvoje a celostního zdraví, Kineziologie One Brain. Kineziologie je oblíbená alternativní metoda, která účinně pomáhá při problémech s učením, v komunikaci, se závislostmi a strachem a při různých psychosomatických obtížích.

Adresa

Legionářská 816
664 34 Kuřim

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71065849

Výrobky, činnosti

Kineziologická poradna

Pomoc při uvolnění stresu, vyčerpání, úzkostech, bolestech hlavy, zad, alergiích, poruchách učení, oslabené imunitě, problémech ve vztazích.

Kontaktní údaje

E-mail: kinezioporadna@volny.cz
WWW: www.koru-kinezioporadna.cz

Kontaktní osoba

Ing. Šimonová Nicola - Majitel

Mobil: +420 777 119 778
E-mail: kinezioporadna@volny.cz
Další firmy v oboru

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.

LEMOVO s.r.o.

Věnujeme se alternativní medicíně, přírodnímu léčitelství a zdravé výživě, s ohledem na výživové přípravky: čajová směs a kapsle CoD™, vitamíny CoD™ Vital Plus a Cílený stravovací systém. Systém vyvinutý Prof. Dr. Thomasem Dávidem, využívá léčivou sílu rostlin z deštivého pralesa, zaručuje posílení obranyschopnosti organismu, pomáhá v případě rakoviny, influenzy typu A, hepatitidy C aj.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.