• Detail firmy

Ing. Müller Dušan

Základní popis

Provádíme návrh, vývoj a tvorbu webových stránek, CMS, SEO. Design webových stránek, prospektů, logotypů, předmětů a interiérů. Navrhujeme firemní identitu, grafický manuál firem, brandbook a reklamní grafiku. Nabízíme systémový software 1C.

Adresa

Sedláčkova 434
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49320904
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tvorba webových stránek

Kontaktní údaje

E-mail: info@czbrand.cz
WWW: www.czbrand.cz

Kontaktní osoba

Dušan Müller - Majitel

Mobil: +420 732 555 249
Další firmy v oboru

Profi-Seo s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti tvorby prezentací a elektronických obchodů, disponujeme dlouholetými zkušenostmi. Připravíme pro Vás webovou prezentaci, která bude oporou Vašemu podnikání a pomůže Vám zvýšit zisk či získat nové zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit. Naši specialisté jsou tu pro Vás, aby Vás bylo opravdu vidět.

GRAFIES a.s.

Produkce GRAFIES obsahuje kompletní přípravu tisku včetně grafického zpracování - od tiskové přípravy po dokončující práce. Tiskneme časopisy, noviny, knihy, vizitky, hlavičkové papíry, kalendáře, krabice, šanony apod. Působíme v Praze a Brně.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.