• Detail firmy

Ing. Monika Hrůzková

Základní popis

Prodáváme sedací soupravy, pohovky, postele, rošty, matrace, válendy, nábytkové systémy, nábytek masiv, skříně, komody, obývací stěny a další.

Adresa

Bystročice 163
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75246465
DIČ:  CZ7962105349

Výrobky, činnosti

Prodej postelí a válend

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 519 712
E-mail: nabytekhruzek@seznam.cz
WWW: www.nabytekhruzek.cz

Kontaktní osoba

Ing. Monika Hrůzková - Majitel

Michal Hrůzek

Mobil: +420 736 678 773
Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.