• Detail firmy

Ing. Mojmír Rous - Gastroland

Základní popis

Prodej gastro, konvektomat, konvektomaty, šokery Retigo, sporáky, fritézy, myčky skla, myčky nádobí i přepravek, HACCP. Nabízíme chladničky, nerez výrobky, nerez dřezy, kotle, váhy. Dodáváme prostředky pro hygienu, úklid a čištění, úklidové stroje.

Adresa

Fritzova 4258/2
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63498332

Výrobky, činnosti

Prodej gastro

Prodej gastro, konvektomat, konvektomaty, šokery Retigo, sporáky, fritézy, myčky skla, myčky nádobí i přepravek, HACCP. Nabízíme chladničky.

Kontaktní údaje

Telefon: 567 321 702
E-mail: gastroland@ji.cz

Kontaktní osoba

Ing. Mojmír Rous - Majitel

Telefon: 603 264 314
E-mail: gastroland@ji.cz
Další firmy v oboru

TeS, spol. s r. o. Chotěboř

Zabýváme se dodávkou vybavení pro gastroprovozy na klíč. Nabízíme stolní varné spotřebiče, konvektomaty, varnou techniku, vybavení pro výrobu pizzy, výčepní a barové zařízení, chladící a mrazící techniku, nářezové stroje, kráječe, mixéry, mlýnky, krouhače a škrabky na zeleninu, výrobníky čaje a kávy, myčky nádobí a samozřejmě i nerezový nábytek.

PALI s.r.o.

Firma je zaměřena především na dodávky kompletních linek a strojů pro stáčení nápojů a dalších tekutin do lahví skleněných, PET, polyetylénových a dalších a plechovek.

Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Vyrábíme vzduchotechniku, vzduchotechnická potrubí, kuchyňské nerezové odsávací digestoře a vzduchotechnická potrubí, digestoře a další prvky z měděného plechu. Dále provádíme různé druhy nástrojářských a strojních prací s možností kompletní dodávky včetně montáže. Zaměřujeme se především na zákazníky ze Středočeského kraje.