• Detail firmy

Ing. Miroslava Pavlíková

Základní popis

Nabízíme příležitostné a pravidelné hlídání dětí, nemocných či handicapovaných. Poskytujeme domácí doučování a asistenci maminkám v šestinedělí.

Adresa

náměstí Dr. E. Beneše 4/12
460 07 Liberec 7

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67227287
DIČ:  CZ7355312569

Výrobky, činnosti

Nabídka hlídání dětí

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 102 702
E-mail: moje@babinka.cz
WWW: www.babinka.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslava Pavlíková - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DAUPP, s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy. Připravujeme účetní doklady pro jednání s bankami a leasingovými společnostmi - včetně zastupování. Nabízíme kompletní zpracování mezd Vašich zaměstnanců. Vždy pohlídáme důležité termíny a připravíme uzávěrky.

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.

KRC People, s.r.o.

Zabýváme se personálním poradenstvím a máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání firem. Našim klientům nabízíme komplexní servis v oblasti lidských zdrojů. Provádíme osobnostní testování Uchazečů o pracovní pozice i stávajících zaměstnanců.