• Detail firmy

Ing. Miroslav Urban - RTG Praha

Základní popis

Nabídka zámečnických prací pro zdravotnictví. Zaměření, návrh, výroba, montáž v oboru stavební zámečnictví pro rentgeny. Výroba RTG ocelových technologií.

Adresa

Chvalská 2
198 00 Praha 9 - Hloubětín

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47600390

Výrobky, činnosti

- Zámečnické práce - Stavební práce

Výroba a dodávky rentgenové ocelové technologie včetně montáže. Podlahové kanálky, Pb dveře, Pb okna a rámy, stropní držáky a konstrukce. Ko

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 864 619
Fax: +420 281 864 619
E-mail: e-mail:rtg.urban@volny.cz
WWW: www.rtg-praha.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Urban - Majitel

Mobil: +420 604 641 844
Další firmy v oboru

GABON PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na truhlářské práce. Nabízíme výrobu interiérového i exteriérového vybavení, obkladů, podlah nebo schodišť. Vyrábíme atypické truhlářské prvky. Zajišťujeme kompletní realizace interiérů.

ENPRAG s.r.o. - KOVOVÝ NÁBYTEK

Věnujeme se prodeji kovového nábytku vhodného do kanceláří, škol, dílen nebo k lékařskému využití. Kovový nábytek rozvážíme, poskytujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme kovové kartotéky, registrační skříně, kovové šatní skříně, trezorové a ohnivzdorné. Dále prodáváme konferenční židle, školní či průmyslový nábytek, pojízdné regály, poštovní schránky, nádoby na odpad i posyp a další.

Plancher s.r.o.

Specializací společnosti je pokládka podlahových krytin (vinyl, dřevo, lamino, PVC) a zakázková výroba nábytku. Posuvné dveře, interierové a vstupní dveře, půjčovna brusek.