• Detail firmy

Ing. Miroslav Štěrba

Základní popis

Zabýbezlopatkových turbín Setur a výrobků využívajících principu turbíny Setur. bezlopatkových turbín Setur a výrobků využívajících principu turbíny Setur. vám se vývojem bezlopatkových turbín Setur a výrobků využívajících principu turbíny Setu

Adresa

Taussigova 1172/1
182 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43019609

Výrobky, činnosti

Zabývám se vývojem

bezlopatkových turbín Setur a výrobků využívajících principu turbíny Setur.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 870 250
E-mail: miris@miris.cz
WWW: www.setur.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Štěrba - Majitel

Telefon: +420 602 318 777

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAVERNA spol. s r.o.

Prodej vozidel Multicar, nákladních a užitkových vozidel. Dodáváme náhradní díly na nákladní, užitková a přípojná vozidla všech značek. Zajišťujeme servis a generální opravy.

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

PROJECT PLUS KLATOVY, spol. s r.o.

Naše společnost sídlí v Klatovech - Lubech a zabývá se výstavbou inženýrských sítí a realizaci vodohospodářských staveb. Zajišťujeme výstavbu kanalizací, vodovodů, čistíren odpadních vod atd. Rekonstruujeme a obnovujeme vodní nádrže, provádíme revitalizace a úpravy vodních toků, výstavby odvodňovacích zařízení včetně údržby, zemní práce. Seznam používané techniky naleznete na našich www stránkách.