• Detail firmy

Ing. Miroslav Sovadina

Základní popis

Poskytujeme bezdrátové internetové připojení včetně instalace.

Adresa

Přílepy 152
769 01 Přílepy

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74597221

Výrobky, činnosti

Bezdrátové internetové připojení

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 433 505
WWW: www.prilepy.net

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Sovadina - Majitel

E-mail: mira@prilepy.net
Další firmy v oboru

FONS s.r.o.

Firma FONS je na trhu od roku 1993 a v současnosti je autorizovaným dealerem produktů firmy TOPCON pro Českou republiku. Nabízíme produkty pro precizní zemědělství, zejména GPS přijímače a automatické řízení zemědělských strojů. Dále se zabýváme výstavbou RTK sítí s dosahem fixace o poloměru 25 km. Naším vlastním produktem je telematický systém GPS Agro a RTK modemy pro příjem korekčního signálu.

SATEC Ciesielski, Golan Spółka Jawna

Naše společnost nabízí kabelů a vodičů pro satelitu, kabelu, tradiční a průmyslové, rádiové komunikace, počítačové sítě, průmyslové, obrany, a telekomunikací a elektřiny (CATV, SMATV, HFC, satelitní TV, CCTV, zabezpečení a monitoring, rádiového spojení, WLAN, CB, GSM, počítačových sítí, datové komunikace, elektronika, audio / video, moderní stavební pomůcky, atd.)

Roman Pergler

Specializujeme se na slaboproudé instalace. Zabýváme se výstavbou a opravou televizních antén. Nabízíme zabezpečení pro rodinné domy, komerční prostory a další objekty, pro které poskytujeme kamerové systémy, domovní telefony, videotelefony a systémy kontroly vstupu pro přesnou kontrolu vstupu a vjezdu do objektu.