• Detail firmy

Ing. Miroslav Šamata

Základní popis

Výroba a prodej teplovodních kotlů na spalování biomasy.

Adresa

Vitějovice 87
384 27 Vitějovice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74139827

Výrobky, činnosti

Průmyslové kotle

Kontaktní údaje

E-mail: samata@samata.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Šamata

Telefon: +420 777 670 958

Zařazení v katalogu

Pobočky

Jan Šamata
Vitějovice 87
384 27 Vitějovice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

DENIOS s.r.o.

Nabízíme kompletní program pro skladování a bezpečné zacházení s nebezpečnými látkami, likvidaci a čištění. Nabízíme výrobu zařízení pro skladování na volném prostranství, skladování v budovách, sorbenty, tankovací stanice, sběrny použitého oleje, zařízení pro skladování plynových lahví, ohřívací a chladící komory a boxy a mnoho dalšího.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

VTP Novotný

Poskytujeme komplexní služby v oblasti voda - topení - plyn. Provádíme instalace rozvodů vody, kanalizačního potrubí, včetně rekonstrukcí koupelen a WC. Zajišťujeme montáže, servis a revize rozvodů plynu, výměny kotlů, ohřívačů TUV či jiných topných systémů. Nabízíme rovněž poradenství v oboru vodoinstalace a vytápění. Realizujeme jak větší zakázky, tak i drobné opravy.