• Detail firmy

Ing. Miroslav Princ

Základní popis

Nabízím kurzy a školení v oblasti prodeje po telefonu, retenčních i náborových telefonátů pro zaměstnance či manažery firem.

Adresa

Dejvická 575/35
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70772177

Výrobky, činnosti

Kurzy a školení v oblasti prodeje po telefonu

Nabízím kurzy a školení v oblasti prodeje po telefonu, retenčních i náborových telefonátů pro zaměstnance či manažery firem. Organizuji individuální i skupinové lekce. Dále poskytuji odborné konzultace.

Kontaktní údaje

E-mail: princ@prodejpotelefonu.cz
WWW: www.prodejpotelefonu.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Princ - Majitel

Mobil: +420 720 562 512

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jazyková škola ETC

Jsme jazyková škola v Praze, která vznikla v roce 1990 a nabízí jazykové kurzy všem, kteří chtějí zlepšit svůj cizí jazyk či zdokonalit a oživit své stávající znalosti. Nabízíme individuální a podnikové kurzy. Připravíme Vás pro státní i mezinárodní uznávané zkoušky. Nabízíme Vám i kurzy v zahraničí a tak Vám zajistíme se naučit cizí jazyk přímo v dané zemi. Překlady i soudně ověřené .

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.

3EC International, s.r.o.

Jsme nezávislá akreditovaná certifikační společnost systémů managementu s mezinárodní působností, zejména na teritoriu ČR, Slovenska a Polska.