• Detail firmy

Ing. Miroslav Medek

Základní popis

Potisk a prodej reklamních a dárkových předmětů. Nabídka sítotisku, tamponového tisku a sublimace.

Adresa

Zbožská 113
290 01 Poděbrady

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49535684

Výrobky, činnosti

Výrobní servis pro tisk a reklamu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 630 329
Mobil: +420 602 418 867
E-mail: info@m-print.cz
WWW: www.m-print.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Medek - Majitel

Další firmy v oboru

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.

Jaroslav Blažek

Zabýváme se výrobou fotoobkladů na zakázku. Nanášíme jakékoliv obrázky či fotky na keramické obklady, sklo a plátno dle předlohy z fotografií dodaných zákazníkem nebo z naší galerie. Jedná se o novinku v úpravě interiérů. Obklady lze aplikovat do koupelen, chodeb, hal, bazénů, restaurací, kanceláří apod. Další naší činností je rozvoz hotových jídel po Kladně a okolí pro firmy i domácnosti.

FLY HARD s.r.o.

Věnujeme se WTP art na profesionální úrovni. Využíváme moderní technologie hydrografiky pro aplikaci motivů na zvolený předmět. Nabízíme potisk 2D a 3D předmětů, potisk nerovných ploch, aplikaci motivu na dřevo, sklo, plast a další voděodolné materiály jako jsou helmy, motorky, skatebordy nebo obaly na mobil. Jednolitý povrch je odolnější než barva nebo obtisk.