• Detail firmy

Ing.Miroslav Křenek

Základní popis

Odborné technické konzultace a poradenství v oboru průmyslových vyhrazených plynových zařízení (plynu), jejich kontroly a prohlídky, revize a zkoušky plynu, servis plynových zařízení, školení odborně pracovníků obsluhy plynu, spacializace na průmysl.

Adresa

Luční 1338, P.O.Box 222
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15421368
DIČ:  CZ5507251420
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Průmyslová plynová zařízení

kontroly, prohlídky, montáže, opravy, revize, zkoušky, servis

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 829 453
Fax: +420 571 632 756
E-mail: krenek@mkx.cz
WWW: www.krenek-vm.cz
Skype: krenekvm

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Křenek - Majitel

E-mail: krenek@krenek-vm.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o.

Specializujeme se na montáž, servis a údržbu vulkanizačních lisů a strojních zařízení. Zajišťujeme generální opravy, software pro řízení vulkanizačních lisů a rovněž stěhování strojů. Na vývoji nových vulkanizačních lisů spolupracujeme s tradičními českými výrobci. Naše společnost působí na trhu již od roku 1996, v současné době máme cca 50 zaměstnanců. Spokojený zákazník je naší prioritou.

A.F.servis,s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti servisu technologie Bajler Zembrod a měření objemů dřevní hmoty. Prodáváme hydraulické nakládací jeřáby, stacionární nakládací jeřáby a další. Vyrábíme široké spektrum součástí přičemž využíváme CNC i konvenční technologie jako je soustružení nebo frézování. Důraz pak klademe na kvalitu našich výrobků i poskytování služeb.

ROSTRA s.r.o.

Konstrukce a výroba nástrojů pro lisování plechových dílů, konstrukce a výroba přípravků, nářadí, jednoúčelových strojů a jejich částí, konstrukce a výroba vstřikovacích forem na plasty, hliník a jeho slitiny.