• Detail firmy

Ing. Miroslav Hujo

Základní popis

Prodáváme stavební dřevo, řezivo a pergoly. Nabízíme dřevěné zahradní domky a programy. Dodáváme fošny, hranoly, prkna, latě, palubky a podlahy.

Adresa

Ruská 68/94
417 01 Dubí

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44232357

Výrobky, činnosti

stavební dřevo, řezivo a pergoly

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 846 004
Mobil: +420 775 706 716
E-mail: miroslav.hujo@seznam.cz
WWW: www.drevo-zahrada-stavba.cz
Další firmy v oboru

RUDOLF VALACH - DŘEVOVÝROBA

Specializujeme se na dřevovýrobu. Naší hlavní činností je výroba palet, přepravních beden a dřevěných roštů. Snažíme se vyhovět našim zákazníkům, zakládáme si na individuálním přístupu a komunikaci. Vyhovíme Vašemu přání a vyrobíme zboží přímo na míru.

M.B.MEBLE - Marek Bider

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem kuchyňského nábytku a kancelářských budov. Skříně jsou ideální pro zákazníky, kteří si cení funkčnost a pohodlí. Snažíme se zajistit, aby každý zákazník byl spokojen s našimi službami. Pro výrobu nábytku používáme nejkvalitnější materiály. Používáme nejmodernější technologie. Máme dobrou pověst mezi zákazníky.

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.