• Detail firmy

Ing.Miroslav Haltuf

Základní popis

Poradenství v dopravě a logistice,marketingu,IT Procesní inženýring a projektové řízení.Přípravu na zavádění systémů řízení jakosti Zpracování žádosti na čerpání prostředků z fondů EU Překlady z/do AJ a NJ.Prodej HW,SW,mob.tel.a příslušenství.

Adresa

Sadová 1319
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73764523
DIČ:  CZ5805281097
Rok založení:  2006
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poradenství v dopravě, logistice, IT, marketingu

Příprava a zpracování žádosti na čerpání dotace z fondů EU (pouze dopravní obory a logistika) Zavádění QMS procesní inženýring a projektové řízení

Kontaktní údaje

E-mail: strategie@o2active.cz
WWW: poradenstvi.ircg.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Ing.Haltuf - Majitel

Telefon: +420 724 001 958
E-mail: strategie@o2active.cz
Další firmy v oboru

PLASCOL s.r.o.

Firma se zabývá velkoobchodním prodejem dezinfekčních prostředků a poradenstvím v oblasti dezinfekce, včetně vypracování dezinfekčních plánů. Dále máme v nabídce aplikační pomůcky k dezinfekčním prostředkům.

KSQ, spol. s r.o.

Kalibrační laboratoř firmy KSQ spol. s r.o. je akreditovaná podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005. Rozsah akreditace je uvedený v osvědčení o akreditaci č. 185/2015, vydaném ČIA o.p.s. Seznam měřidel, je možné vyhledat podle druhů v příloze osvědčení č. 185/2015 nebo v seznamu měřidel. Společnost byla vyhodnocena z hlediska ekonomické kondice. Za rok 2014 získala hodnocení A.

2H ECONOMY s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Zajišťujeme mzdovou agendu, zastupování klientů na úřadech, podklady pro úvěry apod. Součástí nabízených služeb je rovněž ekonomické poradenství, finanční analýzy a daňové optimalizace. Ručíme za správnost vedení účetnictví a zákazník je pro nás vždy na prvním místě.