• Detail firmy

Ing. Miroslav Frantes

Základní popis

Provádíme inženýrské a projektové služby. Dále projekty staveb, statika, požární posouzení, architektonické návrhy a inženýring.

Adresa

Tyršova 2076
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10069976
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  5
Roční obrat:  3000000

Výrobky, činnosti

Poradenství ve stavebnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 721 655
Fax: +420 317 721 655
E-mail: ipros@iol.cz
WWW: www.iprosbn.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Frantes - Majitel

Pobočky

IPROS, s.r.o. - inženýrské a projektové služby
Tyršova 2076
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

Koordinátor BOZP - Barbora Jurčovská

Má nabídka zahrnuje službu odborně způsobilého koordinátora BOZP na staveništi, jak pro přípravné fáze projektů, tak pro samotnou realizaci stavby, včetně zpracování Plánu BOZP. Činnosti KOO BOZP se aktivně věnuji již od roku 2009. Pro podrobnější informace o mně, prosím navštivte mé webové stránky. V případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat.