• Detail firmy

Ing. Miroslav Filip

Základní popis

Zpracování kompletní projektové dokumentace - zajištění potřebných vyjádření a povolení - vizualizace - stavební dozor - zajištění koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi - zpracování plánu BOZP.

Adresa

Bezděkov 1836/81
594 01 Velké Meziříčí

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88276945
  • Služby

Výrobky, činnosti

BOZP

Kontaktní údaje

E-mail: filip.jm@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Filip - Majitel

Mobil: +420 608 046 750
E-mail: filip.jm@seznam.cz
Další firmy v oboru

LIVE image, s.r.o.

Realizujeme stavební práce všeho druhu včetně malířských a štukatérských služeb. Montujeme sádrokartony, zateplujeme fasády a provádíme kompletní stavby domů na klíč. Zabýváme se návrhy a následnou realizací interiérů ve spolupráci s architekty.

GS GLOBAL SERVIS spol. s r.o.

Vyrábíme technologie a technologické celky pro mlékárenský a potravinářský průmysl. Zajišťujeme technickou a projektovou přípravu, dodávku a montáž technologických zařízení, výrobních linek a nerezových rozvodů potrubí. Zabýváme se také následnou elektroinstalací, měřením a regulací.

Jiří Tuček

Zaměřením naší společnosti je stavební a technický dozor na stavbách a inženýrsko-investiční činnost. Věnujeme se výstavbě menších objektů a RD na klíč. Dodáváme a montujeme dřevěná Eurookna do nízkoenergetických a pasivních domů. Působíme nejenom v Praze a Středočeském kraji, ale také na Vysočině. Realizované zakázky a reference naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás oslovit!