• Detail firmy

Ing. Miroslav Chudoba

Základní popis

Prodej kvalitních vodních čerpadel, především pro průmyslové podniky a montážní firmy. Záměrně se vyhýbáme čerpadlům (i kvalitním) z Číny.

Adresa

Fialova 6
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68194455
DIČ:  CZ7008265825
Rok založení:  1993
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Vodárny

V naší prodejně najdete vodárny tradičních výrobců: WILO, GRUNDFOS, SIGMA, PEDROLO. Nabízíme špičkové vodárny schopné měnit otáčky podle aktuálního odběru.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 860 401
E-mail: cerpadla@cerpadla-sumperk.cz
WWW: www.cerpadla-sumperk.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Chudoba

Mobil: +420 602 860 401
E-mail: cerpadla@cerpadla-sumperk.cz
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB