• Detail firmy

Ing. Miloslav Mužík

Základní popis

Projektování a dodávky solárních termických systémů pro ohřev pitné vody, přitápění objektů a ohřevy bazénů. Sluneční kolektory Thermo/Solar s se zárukou 12 let. Dotace z programu ZELENÁ ÚSPORÁM

Adresa

Na milířích 584/76
725 27 Ostrava - Plesná

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16631382
DIČ:  CZ5404061246
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  12000000
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sluneční kolektory Thermo/Solar

Ploché kolektory pro solární systémy s nuceným oběhem pro ohřev pitné vody, bazénů a přitápění v rodinných domech a jiných stavebních objektech.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 935 070
Mobil: +420 603 295 655
E-mail: solarnitechnika@seznam.cz
WWW: www.solarnitechnika.com

Kontaktní osoba

Ing. Miloslav Mužík - Majitel

Další firmy v oboru

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.