• Detail firmy

Ing. Miloš Heger

Základní popis

Geodetické práce v katastru nemovitostí a inženýrské geodezii.

Adresa

Pravdova 774
377 01 Buk

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75898179
  • Služby

Výrobky, činnosti

Geometrické plány

Zajišťujeme vyhotovení všech typů geometrických plánů. Geometrické plány se vyhotovují především pro změnu, nebo vyznačení nových údajů do katastru nemovitostí. Jde o rozdělení pozemku, vyznačení věcného břemene, vyznačení budovy, atd.

Kontaktní údaje

E-mail: info@geodet-heger.cz
WWW: www.geodet-heger.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miloš Heger - Majitel

Mobil: +420 721 722 177
E-mail: info@geodet-heger.cz
Další firmy v oboru

Miloslav Toušek GEO - MT

Činnost naší firmy je zaměřena na geodetické práce v regionu jižní Čechy. V rámci geodetického servisu zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, zaměření staveb, geometrické plány, polohopisné a výškopisné plány, podklady pro projekty apod. Součástí poskytovaných služeb je poradenství. Disponujeme totální stanicí a GPS od firmy TRIMBLE, v kanceláři pracujeme s programy GROMA a MICROSTATION.

GAKO-Oblouk s.r.o.

Zaměřujeme se na geodetické práce. Zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, vyhotovení geometrických plánů, zaměření skutečného povedení objektů a liniových staveb, zaměření posunu objektů a mnoho dalšího.

PROGEKA v.o.s.

Projekční a geodetická kancelář Progeka v.o.s. vznikla v roce 1993. Jsme kvalifikovanou firmou podnikatelským oprávněním v oboru zeměměřičství. Zajišťujeme geodetické práce pro stavební účely - geometrické plány, vytýčení a rozdělení pozemku, vyznačení budov, měření pomocí GPS, výškopisy, polohopisy apod. Kompletní informace o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich stránkách.