• Detail firmy

Ing. Miloš Barvínek

Základní popis

Co Vám nabízíme Výrobou dřevěných oken a dveří se zabýváme od roku 1997. Za tuto dobu se nám podařilo získat celou řadu zkušeností, a proto Vám dnes můžeme nabídnout zpracování dřevěných eurooken typu IV68, na ně navazujícího typu IV78 a především vr

Adresa

Velká Skrovnice 1
562 01 Velká Skrovnice

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27522784
  • Výrobce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 465 546 112
E-mail: okna@barvinek.cz
WWW: www.barvinek.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miloš Barvínek - Majitel

Další firmy v oboru

David Filipi

Původní činností firmy, která na trhu působí již téměř 25 let, byla výroba selského nábytku a restaurování starožitného nábytku. Dnes se věnujeme zakázkovému truhlářství. Vyrábíme na míru kuchyňské linky, dveře, interiérový nábytek, ale i okna, schodiště nebo také zahradní domky, pergoly apod. Grafický návrh Vám zpracujeme zdarma. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v Holicích, Smetanova ul. 250.

ADOR CZ, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme dveře dřevěné i ocelové, plné, prosklené i kazetové, protipožární. Výroba a prodej požárních uzávěrů.

Radek Pleskot

Specializujeme se na stavební zámečnictví. Vyrábíme ocelové konstrukce a hliníkové systémy. Náš výrobní program zahrnuje i jiné kovodělné výrobky, jako např. ocelová vzduchotechnická potrubí, konzole, atypické kovové doplňky atd. Všechny výrobky dodáváme v základním nátěru, s možností zajištění povrchové úpravy. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.