• Detail firmy

Ing. Milan Švoma

Základní popis

Výroba a konstrukce jednoúčelových strojů a zdvihací techniky. Poskytování poradenství a výpočtů ve strojírenství.

Adresa

Strojírenská 341/16
591 01 Žďár nad Sázavou

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64419771
DIČ:  CZ6008111714
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Konstrukce jednoúčelových strojů

Zabýváme se výrobou konstrukčních jednoúčelových strojů. Poskytujeme kompletní služby od samotného návrhu až po výrobu, dodávku, montáž a servis v mnoha oblastech strojírenství.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 566 623 687
Mobil: +420 605 516 833
E-mail: svoma@svoma-stroje.cz
E-mail: info@svoma-stroje.cz
WWW: www.svoma-stroje.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Švoma - Majitel

Další firmy v oboru

Ammeraal Beltech s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu průmyslových pásů, průmyslových řemenů a komponentů pro manipulaci, technologické procesy a dopravu. Nabízíme dopravní pásy, technologické pásy, ozubené řemeny, modulární pásy, vysokovýkonné ploché řemeny, procesní pásy, nekonečné tkané pásy, vtahovací řemeny, silikonem potažené pásky apod. Zajišťujeme servis průmyslových dopravních pásů a řemenů.

Vysekávací a perforovací stroje RING

Nabízíme stroje na dělení materiálu, vysekávací stroje, vodní paprsek, perforovací stroje, obuvnické stroje a materiály, vysekávací desky HYDROMA. Dále nabízíme servis vysekávacích strojů RING, SCHOEN-SANDT, USM.

SLOMAK spol. s r.o.

Naše firma se zabývá opravami a prodejem autoagregátů. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa, Mailer. Opravujeme přímočaré hydromotory, pístnice na zemědělské a stavební stroje, bagry, nakladače; hydraulické zvedáky na všechny typy sklápěcích nákladních automobilů. Sháníte díl k Vašemu nákladnímu autu? Už nemusíte! Obraťte se na na nás, rádi Vám pomůžeme.