• Detail firmy

Ing. Milan Stehlík

Základní popis

Firma se specializuje na získávání alternativních zdrojů energie. Realizace a servis kombinovaných topných systémů na klíč. Poradenská služba.

Adresa

Tř. Krále Jiřího 248
281 01 Velim

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16435133
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Topné systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 814 087
Mobil: +420 775 999 222
E-mail: info@solarnisystemy.cz
WWW: www.solarnisystemy.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Stehlík - Majitel

Zařazení v katalogu

Pobočky

České Solární Systémy, s.r.o.
Třída Krále Jiřího 248/23
281 01 Velim

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

Rakoplynoservis, s.r.o.

Specializujeme se na plynoistalační práce. Provádíme revize plynu, opravy a revize plynových spotřebičů, servis plynových zařízení. Zajišťujeme prodej plynových kotlů.

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.