• Detail firmy

Ing. Milan Jancík

Základní popis

Vyrábíme a dodáváme epoxidové a polyuretanové pryskyřice pro průmyslové podlahy. Vyrábíme a dodáváme stěrkové hydroizolace pro téměř každý podklad a tvar. Zajištíme jejich realizaci.

Adresa

Neklanova 876/10
460 14 Liberec XIV - Ruprechtice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61555053
DIČ:  CZ5705041243

Výrobky, činnosti

Průmyslové podlahy od firmy ROMEX-MB

Zastupujeme výrobce epoxidových a polyuretanových pryskyřic pro průmyslové podlahy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 871 897
E-mail: milanjck@email.com

Kontaktní osoba

Ing. Milan Jancík - Majitel

Mobil: +420 603 871 897
E-mail: milanjck@email.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

Milan Fojt

Již téměř 15 let zajišťujeme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Realizujeme rekonstrukce a nátěry střech, montujeme nové střešní krytiny. Provádíme výškové práce pomocí horolezecké techniky. Působíme především v regionech: Liberec, Semily, Turnov a Jablonec nad Nisou.

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.