• Detail firmy

Ing. Milan Hotový

Základní popis

Nabízím klempířské práce z materiálu měď, titanzinek, pozink pro ploché a šikmé střechy, lakované systémy. Zajišťuji okapy a okapové systémy.

Adresa

Bavorovice 45
373 41 Bavorovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62492853

Výrobky, činnosti

Nabízím klempířské práce

Nabízím klempířské práce z materiálu měď, titanzinek, pozink pro ploché a šikmé střechy, lakované systémy. Zajišťuji okapy a okapové systémy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 965 805
E-mail: ing.milanhotovy@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Hotový - Majitel

Mobil: +420 603 879 238
Další firmy v oboru

ZEDNICTVÍ Petr Vaněček

Provádím zednické, obkladačské a stavební práce, zateplování a nátěry fasád, sádrokartonářské úpravy, rekonstrukce bytových jader a další práce.

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.