Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Ing. Milan Dýnek - Kovovýroba

Základní popis

Věnujeme se zakázkové výrobě přívěsných vozíků. Náš výrobní program zahrnuje přívěsy do 1,8t, přívěsy do 3,5t, přívěsy pro osobní automobily, realizujeme rovněž nástavby a přestavby vozíků. Dodáváme veškeré příslušenství i náhradní díly a v neposlední řadě zajišťujeme kompletní servis přívěsů. Požadavky zákazníků řešíme individuálně. Neváhejte se na nás obrátit.

Výrobky, činnosti

Přívěsné vozíky - výroba
Zabýváme se zakázkovou výrobu přívěsných vozíků. Zajišťujeme kompletní služby na klíč, a to do realizace, přes STK (příprava na STK pro jakékoliv vozíky), až po předání zákazníkovi. Námi dodávané přívěsné vozíky jsou homologované.

Přívěsné vozíky do 1,8t
Přívěsné vozíky do 1,8t - jednonápravové sklápěcí návěsy pro všechny druhy malotraktorů a traktorů, používané ve všech oblastech zemědělství, stavebnictví či dopravě. Rychlost přívěsu je 20 km/hod.

Přívěsné vozíky do 3,5t
Přívěsné vozíky do 3,5t - dvounápravové sklápěcí návěsy na všechny typy malotraktorů a traktorů, používané v oblastech zemědělství, stavebnictví či dopravě, zejména pro přepravu sypkého i kusového materiálu, ale i např. bagrů. Rychlost 20-40 km/hod.

Přívěsy za osobní automobily - výroba
Přívěsy za osobní automobily dle individuálních požadavků zákazníka - jednonápravové nebo dvounápravové brzděné přívěsy, hmotnost si určuje zákazník. Rychlost je stanovena na 80-100 km/hod.

Servis přívěsných vozíků
Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přívěsných vozíků, nejčastěji revize a seřízení brzdového systémů, mechanické opravy, opravy elektroinstalace, ale i složitější opravy, jako např. havárie, či generální opravy. Nabízíme také příslušenství a ND.

Nástavby a přestavby vozíků 1,8 t + 3,5t
Realizujeme nástavby a přestavby přívěsných vozíků pro obvodní úřady, městské úřady, malozemědělce, chalupáře apod. Pro více informací nás kontaktujte.

Speciální přívěsy
Vyrábíme speciální přívěsy dle potřeb zákazníka, nebržděné a bržděné, s celkovou hmotností max. 3500 kg. Sortiment speciálních přívěsů za osobní automobily zahrnuje: přívěsy klasické, plata, skříně, lodě, s plachtou či přívěsy pro hasiče.

Nabídky

Přívěsné vozíky Vysočina

Přívěsné vozíky Vysočina

Zabýváme se zakázkovou výrobu přívěsných vozíků. Zajišťujeme kompletní služby na klíč, a to do realizace, přes STK (příprava na STK pro jakékoliv vozíky), až po předání zákazníkovi. Námi dodávané přívěsné ...

Zobrazit detail nabídky

Servis přívěsných vozíků

Servis přívěsných vozíků

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přívěsných vozíků, nejčastěji revize a seřízení brzdového systémů, mechanické opravy, opravy elektroinstalace, ale i složitější opravy jako např. havárie či generální opravy. Nabízíme také příslušenství ...

Zobrazit detail nabídky

Přívěsné vozíky do 3,5t

Přívěsné vozíky do 3,5t

Přívěsné vozíky do 3,5t - dvounápravové sklápěcí návěsy na všechny typy malotraktorů a traktorů, používané v oblastech zemědělství, stavebnictví či dopravě, zejména pro přepravu sypkého i kusového materiálu, ale i ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz