Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Ing. Milan Dýnek - Kovovýroba

Základní popis

Věnujeme se zakázkové výrobě přívěsných vozíků. Náš výrobní program zahrnuje přívěsy do 1,8t, přívěsy do 3,5t, přívěsy pro osobní automobily, realizujeme rovněž nástavby a přestavby vozíků. Dodáváme veškeré příslušenství i náhradní díly a v neposlední řadě zajišťujeme kompletní servis přívěsů. Požadavky zákazníků řešíme individuálně. Neváhejte se na nás obrátit.

Výrobky, činnosti

Přívěsné vozíky - výroba
Zabýváme se zakázkovou výrobu přívěsných vozíků. Zajišťujeme kompletní služby na klíč, a to do realizace, přes STK (příprava na STK pro jakékoliv vozíky), až po předání zákazníkovi. Námi dodávané přívěsné vozíky jsou homologované.

Přívěsné vozíky do 1,8t
Přívěsné vozíky do 1,8t - jednonápravové sklápěcí návěsy pro všechny druhy malotraktorů a traktorů, používané ve všech oblastech zemědělství, stavebnictví či dopravě. Rychlost přívěsu je 20 km/hod.

Přívěsné vozíky do 3,5t
Přívěsné vozíky do 3,5t - dvounápravové sklápěcí návěsy na všechny typy malotraktorů a traktorů, používané v oblastech zemědělství, stavebnictví či dopravě, zejména pro přepravu sypkého i kusového materiálu, ale i např. bagrů. Rychlost 20-40 km/hod.

Přívěsy za osobní automobily - výroba
Přívěsy za osobní automobily dle individuálních požadavků zákazníka - jednonápravové nebo dvounápravové brzděné přívěsy, hmotnost si určuje zákazník. Rychlost je stanovena na 80-100 km/hod.

Servis přívěsných vozíků
Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přívěsných vozíků, nejčastěji revize a seřízení brzdového systémů, mechanické opravy, opravy elektroinstalace, ale i složitější opravy, jako např. havárie, či generální opravy. Nabízíme také příslušenství a ND.

Nástavby a přestavby vozíků 1,8 t + 3,5t
Realizujeme nástavby a přestavby přívěsných vozíků pro obvodní úřady, městské úřady, malozemědělce, chalupáře apod. Pro více informací nás kontaktujte.

Speciální přívěsy
Vyrábíme speciální přívěsy dle potřeb zákazníka, nebržděné a bržděné, s celkovou hmotností max. 3500 kg. Sortiment speciálních přívěsů za osobní automobily zahrnuje: přívěsy klasické, plata, skříně, lodě, s plachtou či přívěsy pro hasiče.

Nabídky

Servis přívěsných vozíků

Servis přívěsných vozíků

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přívěsných vozíků, nejčastěji revize a seřízení brzdového systémů, mechanické opravy, opravy elektroinstalace, ale i složitější opravy jako např. havárie či generální opravy. Nabízíme také příslušenství ...

Zobrazit detail nabídky

Přívěsné vozíky Vysočina

Přívěsné vozíky Vysočina

Zabýváme se zakázkovou výrobu přívěsných vozíků. Zajišťujeme kompletní služby na klíč, a to do realizace, přes STK (příprava na STK pro jakékoliv vozíky), až po předání zákazníkovi. Námi dodávané přívěsné ...

Zobrazit detail nabídky

Přívěsné vozíky do 3,5t

Přívěsné vozíky do 3,5t

Přívěsné vozíky do 3,5t - dvounápravové sklápěcí návěsy na všechny typy malotraktorů a traktorů, používané v oblastech zemědělství, stavebnictví či dopravě, zejména pro přepravu sypkého i kusového materiálu, ale i ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz