• Detail firmy

Ing. Milan Dufka - DUMI elektro systems

Základní popis

Služby v oblasti výpočetní techniky, prodej HW, SW, počítačových sestav, notebooků, digitálních fotoaparátů, digitálních kamer, projektorů.

Adresa

Na Výsluní IV 719
687 62 Dolní Němčí

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67593411
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej,opravy, instalace, servis PC

Služby v oblasti výpočetní techniky, prodej HW, SW, počítačových sestav, notebooků, digitálních fotoaparátů, digitálních kamer, projektorů.

Kontaktní údaje

Mobil: 604 841 996
E-mail: milan@dufka.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Dufka - Majitel

Další firmy v oboru

RETON, spol. s r. o.

Prodej a opravy průmyslových LCD monitorů a obrazovek pro průmyslové aplikace, obráběcí stroje a bankomaty. Výroba a prodej ručně foukaného skla. Prodej lisovaného skla. Pískování skla a keramiky - logotypy, nápisy. Vlastní grafické studio.

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.