• Detail firmy

Ing. Milada Janovská

Základní popis

Rádi bychom do Vašeho interiéru dodaly doplňky, které jsou nejen krásné, ale i praktické a funkční. V naší nabídce naleznete prvky stínící do interiéru i exteriéru, sítě, interiérové dveře a kování, podlahy, infratopení, ale i garážová vrata a mříže.

Adresa

Čechova 1645
413 01 Roudnice nad Labem

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87623838
DIČ:  CZ8253292652

Výrobky, činnosti

interiérové doplňky

V naší nabídce naleznete prvky stínící do interiéru i exteriéru, sítě, interiérové dveře a kování, podlahy, infratopení, ale i garážová vrata a mříže.

Kontaktní údaje

E-mail: sokolska@indom-interiery.cz
WWW: www.indom-interiery.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milada Janovská - Majitel

Mobil: +420 774 228 833
E-mail: janovska@indom-interiery.cz
Další firmy v oboru

Jindřich Dresler

Zakázková výroba eurooken, špaletových oken, schodišť, krovů, altánů a mnoho dalšího. Výroba pro památkáře.

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.