• Detail firmy

Ing.Mikolaj Puch

Základní popis

Dodáváme a montujeme plastová okna a dveře z německých PVC profilů VEKA, GEALAN, ALUPLAST, AVANTGARDE. Naší hlavní činností jsou výměny oken a dveří. Také provádíme zateplování a fasádní práce.

Adresa

Hostovského 565
549 31 Hronov

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86676342
DIČ:  CZ680514337

Výrobky, činnosti

Okna a dvěře

Kontaktní údaje

E-mail: punica.plast@seznam.cz
WWW: www.punica.cz

Kontaktní osoba

Ing. Mikolaj Puch - Majitel

Telefon: +420 491 481 630
E-mail: punica.plast@seznam.cz
Další firmy v oboru

VRATOVÉ SYSTÉMY CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí vratové systémy - vždy profesionální, atraktivní a bezpečná vrata! Firma zajišťuje výrobu, montáž a servis na vratové systémy. Nabízíme průmyslová vrata, garážová vrata, pohony a zámečnické doplňky. Vrata jsou vhodná pro ty nejnáročnější provozy. Nabízíme vrata sekční, posuvná, rolovací, skládací, rychloběžná. Neváhejte se na nás obrátit. Kompletní informace na www.

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!