• Detail firmy

Ing. Michal Štulík

Základní popis

Tvorba www stránek, databází, administračních systémů či reklamních kampaní. Nabídka programování v HTML, PHP i MySQL. Optimalizace pro vyhledávače. V

Adresa

Smetanova 385
277 46 Veltrusy

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75547872

Výrobky, činnosti

Tvorba www stránek, databází,reklamních kampaní

Tvorba www stránek, databází, administračních systémů či reklamních kampaní. Nabídka programování v HTML, PHP i MySQL. Optimalizace pro vyhledávače. Vytvoření administračního systému CMS, online marketing, poradenská činnost i tvorba PPC kampaní.

Kontaktní údaje

E-mail: info@michalstulik.cz
WWW: www.michalstulik.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michal Štulík - Majitel

Mobil: +420 605 118 522
Další firmy v oboru

Alexandra Drtinová

Poskytujeme služby v oblasti reklamy a produkce. Zaměřujeme se na event marketing, zajištění hostesek a cateringové služby. Dále se specializujeme na návrh a realizace výstavních expozic a stánků dle požadavků zákazníků.

Lukáš Somol

Vyrábíme reklamní poutače, polepíme auta i výlohy. Tiskneme digitálně, offsetem od vizitek až po billboardy. Zajišťujeme realizaci kompletní firemní identity.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.