• Detail firmy

Ing. Michal Mirský

Základní popis

Vývoj a prodej stavebnicového informačního systému určeného pro firy. Systém lze používat komplexně či s různými moduly jako je účetnictví, mzdy.

Adresa

Okružní 1727
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49025082

Výrobky, činnosti

Vývoj a prodej stavebnicového informačního systému

Vývoj a prodej stavebnicového informačního systému určeného pro firy. Systém lze používat komplexně či s různými moduly jako je účetnictví, mzdy a personalistika, skladová evidence, fakturace a další. Dále nabízím školení Microsoft Office.

Kontaktní údaje

E-mail: mapos@pel.cz
WWW: www.mapos.pel.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michal Mirský - Majitel

Mobil: +420 777 170 683
Další firmy v oboru

UNICODE SYSTEMS, s.r.o.

Více než 20 let zkušeností v oblasti petrolejářského průmyslu. Projektové řízení a rozvoj systémů pro veřejné a soukromé čerpací stanice. Řízení a integrace head-office systémů a systémů platebních karet pro sítě čerpacích stanic. Karetní systémy pro čerpací stanice. Konstrukce, produkce venkovních platebních terminálů. Servis, hot-line, systémová podpora.

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.

FONS s.r.o.

Firma FONS je na trhu od roku 1993 a v současnosti je autorizovaným dealerem produktů firmy TOPCON pro Českou republiku. Nabízíme produkty pro precizní zemědělství, zejména GPS přijímače a automatické řízení zemědělských strojů. Dále se zabýváme výstavbou RTK sítí s dosahem fixace o poloměru 25 km. Naším vlastním produktem je telematický systém GPS Agro a RTK modemy pro příjem korekčního signálu.