• Detail firmy

Ing. Michal Kubát

Základní popis

Nabízíme komplexní outsourcing IT, prodej a servis výpočetní techniky a software, správu počítačových sítí, připojeni k internetu, hosting a domény. Prodej a montáž satelitních antén a přijímačů, Skylink, CSlink.

Adresa

Příkopy 1221/23
594 01 Velké Meziříčí

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18117872
DIČ:  CZ6802190307
  • Služby

Výrobky, činnosti

komplexní outsourcing IT

Kontaktní údaje

WWW: www.kubat.biz

Kontaktní osoba

Ing. Michal Kubát - Majitel

Telefon: 564 034 343
E-mail: michal@kubat.biz
Další firmy v oboru

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren

eD´ system Czech, a.s.

Zabýváme se distribucí výpočetní, digitální, mobilní techniky. Nabízíme hardware a software od různých firem a výrobců. Veškerý nabízený sortiment naleznete na našich internetových stránkách.