• Detail firmy

Ing. Michaela Jarošová

Základní popis

Internetový obchod s českými přírodními produkty OKG - pro zdraví i krásu. (Imunita, alergie, ekzémy, srdce, cévy, klouby, trávení, močové cesty..)

Adresa

Jiráskova 452/1
266 01 Beroun - Závodí

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01329227

Výrobky, činnosti

České přírodní produkty OKG

Produkty napomáhají k harmonizaci orgánů, obnovují narušenou rovnováhu v těle. Základ = receptury čínské medicíny ze 17. století.

Kontaktní údaje

E-mail: jar.kezdravi@seznam.cz
WWW: www.zdravicko-harmonie.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michaela Jarošová

Mobil: +420 604 984 923
E-mail: jar.kezdravi@seznam.cz
Další firmy v oboru

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.

LEMOVO s.r.o.

Věnujeme se alternativní medicíně, přírodnímu léčitelství a zdravé výživě, s ohledem na výživové přípravky: čajová směs a kapsle CoD™, vitamíny CoD™ Vital Plus a Cílený stravovací systém. Systém vyvinutý Prof. Dr. Thomasem Dávidem, využívá léčivou sílu rostlin z deštivého pralesa, zaručuje posílení obranyschopnosti organismu, pomáhá v případě rakoviny, influenzy typu A, hepatitidy C aj.

REHA - ARNIKA s.r.o.

Specializujeme se na prodej přístroje ACUM, který je určený pro měření energetického stavu organismu, měření meridiánových drah a určení rovnováhy organismu. Tento přístroj ACUM dodáváme včetně příslušenství. Nabízíme kurzy meridiánových masáží pro nacvičení masáží, seznámení s energetikou a rovnováhou těla a základy čínské medicíny.