• Detail firmy

Ing. Mgr. Petr Anděl

Základní popis

Oddlužení bez zástavy nemovitostí, bez poplatků předem. Nezoufejte, pomůžeme Vám snadno a rychle řešit Vaše dluhy, které nejste schopni splácet, vyhnete se soudnímu vymáhání a případné exekuci.

Adresa

471
407 78 Velký Šenov

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68282842

Výrobky, činnosti

Oddlužení bez zástavy nemovitostí

Oddlužení bez zástavy nemovitostí, bez poplatků předem. Nezoufejte, pomůžeme Vám snadno a rychle řešit Vaše dluhy, které nejste schopni splácet.

Kontaktní údaje

E-mail: hana.ledna@seznam.cz
WWW: www.vyreste-sve-dluhy.cz

Kontaktní osoba

Ing.Mgr. Petr Anděl

Telefon: 776 711 877
E-mail: hana.ledna@seznam.cz
Další firmy v oboru

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

IMPORTCONSULTING

Specializujeme se na zprostředkování importních a exportních služeb včetně poradenství. Zboží dovážíme z Číny, Taiwanu, Hongkongu, Jižní Koreje, USA i Mexika. Importní i exportní služby realizujeme jednorázově nebo i opakovaně. Vyhledáme Vám dodavatele za ty nejnižší možné ceny na trhu. Pro více informací navštivte naše webové stránky.